تبلیغات
كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران - مطالب مرداد 1394
 
كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
درباره سایت


این سایت، اختصاص به كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران دارد و هرگونه كپی برداری از مطالب این سایت با ذكر منبع به نام "سایت رسمی كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران" بلامانع است.

مدیر سایت : كمیته داوران فدراسیون فوتبال
آخرین خبرها
به گزارش سایت رسمی كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، با توجه به اینکه برخی مدرسان داوری در سطح کشور جهت تدریس از کتاب های متفرقه یا کپی کتاب های سال های گذشته استفاده می کنند، از این پس لازم است کتاب های جدید قوانین فوتبال که با آخرین تغییرات ترجمه و چاپ شده اند و مورد تایید کمیته داوران فدراسیون قرار گرفته است به عنوان کتاب های مرجع جهت تدریس مورد استفاده قرار بگیرد.

لازم به ذکر است مدرسان استانی در کلیه کلاس های داوری ملزم به استفاده از کتاب ذیل بوده و جهت تهیه این کتاب می توانند با شماره تلفن ذکر شده تماس بگیرند.

کتاب قوانین فوتبال ترجمه دکتر مهدی آزادان و مهندس امیر مبشر.

مرکز پخش کتاب دانشجو:  04133361112


نوع مطلب :
برچسب ها :


در کمال تأسف باخبر شدیم همكار عزیزمان، داور جوان كشور آقای وحید فیضی،‌  كه چندی پیش در اثر سانحه تصادف به كما رفته بودند، دار فانی را وداع گفتند.

این ضایعه بزرگ را به جامعه داوری كشور، داوران استان تهران و خانواده محترمشان تسلیت عرض مینماییم و از خداوند متعال برای خانواده ایشان صبر مسئلت مینماییم.


«كمیته داوران فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران»نوع مطلب :
برچسب ها :


دسته‌بندی مطالب
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :